Kombi Servisi Neler Yapar?

Kombi Servisi Neler Yapar

Kombi servisi herkesin bildiği gibi cihazların sorunlarını kısa süre içerisinde gidermeye yönelik oluşan teknisyenlerdir. Bizlerde uzman kadromuz ve destek ekibimizle birlikte sizlere hizmet sağlamaktayız. İstanbul Avrupa yakasında ki 70 farklı bölgelere kesintisiz ulaşım sağlayarak sorunlarınıza çözüm ortaklığında bulunmaktayız. Kombi servisi cihazlarınızın onarım, bakım ve montaj kısmıyla ilgilenerek teorik olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Dilerseniz destek ekibimizce teorik bilgilerde alabilir hatta denenmesi gereken yerlerde uygulayabilirsiniz.

Onarım;
Cihazlarınız da oluşabilecek iç ve dış sorunlar bulunmakta, bunlar zamanla kullanarak yıpranarak ve bakımsızlık ihtimallerin sonucunda oluşabilir. Kombi servisi ekibimiz sizlerin cihazlarınızı ilk gün ki gibi yaparak kullanımınızı kolaylaştırmaktadır. Çağrı merkezimizi arıyarak cihazlarınızda ki sorunları bildirebilirsiniz. Çalışanlarımız arıza kaydınızı oluşturduktan sonra ki gün içerisinde sizlere gelerek sorunlarınızı çözmektedir. Kombi bakımı da aynı süre zarfı içerisinde oluşmaktadır. Onarım gerçekleştirdiğiniz cihazlarınıza ücretsiz 1 yıl garanti sağlayarak mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Bakım;
Eğer bakımlarınızı düzenli olarak yapmazsanız ürünleriniz kolayca eskiyip sizlere sorunlar yaratacaktır. Kombi servisi olarak sizlere önerimiz cihazlarınızı her yıl periyodik şekilde bakımlarını yaptırmanız, çünkü yaptırdığınız taktirde perfonsmanı artış gösterip ekonomik elektrik sağlayacaktır. Kombi bakımı ekibimiz sizlerin ürünlerinizin bakımlarını yapmaktadır.

Montaj;
Kombi montajı çalışanlarımız yeni aldığınız ürünün montajını yapmaktadır. Bizleri hemen arıyarak kayıt oluşturduktan sonra ekibimiz kolay kurulum işlemlerine geçmektedir. Kombi servisi olarak istediğiniz yere kurmanın yanı sıra yer değişimi de gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın